75 Mall Live Search
18:03 / E Shtunë, 23 Shtator 2023 / MSH

Megi Pojani: Çdo gjë më ndodh në jetë, e kam parë në ëndërr

Megi Pojani, është tepër aktive në rrjetet sociale, ku ndan momente nga përditshmëria e saj me anë të fotove dhe videove.

Mbrëmjen e së premtes, ajo ka shkëmbyer një bisedë virtuale me ndjekësit e saj, të cilët e kanë pyetur për gjëra të ndryshme dhe moderatorja përgjigjej.

Një ndër kuriozitetet e tyre që tërhoqi vëmendjen e mediave ishte: “Na thuaj diçka për veten, që ne nuk e dimë”.

“Kam dhunti telepatike. Çdo gjë që ndodh në jetën time, e kam parë në ëndërr dhe kam një ndjesi të brendshme të pagabueshme.