19:23 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Megjithatë, Shpendi relaksohet pak në Pallatin e Rinisë! [Foto]

Kryetari aktual i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti po shikon nga afër  ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Lituanisë, e vlefshme për “Kina 2019”.

Ndeshja basketbollistike po zhvillohet në palestrën e sporteve tek Pallati i Rinisë në kryeqytet.

Ahmeti përmes një postimi në llogarinë e tij personale në  ‘Facebook’ ka treguar se qëndron në sallë me vajzën e vet, e cila quhet, Tea, transmeton ‘Indeksonline’.

Ai ndryshe nga politika, sot ka zgjedhur momente që të relaksohet duke shikuar këtë ndeshje.

“Kosova Lituania me Tean :)”, ka shkruar Ahmeti në Facebook./Indeksonline/