23:08 / E Hënë, 02 Dhjetor 2019

Melania dhe Donald Trump flejnë në dhoma të ndara, libri që zbulon shumë gjëra rreth jetës në Shtëpinë e Bardhë

Melania dhe Donald Trump flenë në dhoma të veçanta në Shtëpinë e Bardhë, të paktën kështu pretendon libri i ri.

Është Melania ajo e cila ka zgjedhur të flejë ndaras në një shtrat tjetër nga bashkëshorti i saj.

“Melania e lirë, e lirë”, shkruan reporter i CNN, Kate Bennett.

Bennet ka shkruar një biografi të paautorizuar të zonjës së parë e cila zbulon shumë gjëra rreth jetës së saj.

Melania Trump has made it clear her priority is her 13-year-old son Barron

49 vjeçarja është e angazhuar në administratën e Donald Trump, megjithatë publiku rrallë herë dëgjon prej saj.

Libri me 288 faqe shqyrton jetën e Melania që nga fëmijëria deri tek jeta në Shtëpinë e Bardhë, dhe gjithçka në mes, sipas përmbledhjes së tij e cila shitet përmes në Amazon, shkruan Daily Mail- transmeton Indeksonline.

But she has taken a personal interest in overseeing events like the White House Christmas decorations - above she receives the White House Christmas Tree

Libri në fjalë poashtu zbulon për krizën e saj shëndetësore me veshkët në majin e vitit 2018.

Pastaj, portofoli i Ivanka Trump – i cili përfshin çështjet e grave dhe udhëtimet jashtë shtetit për të promovuar shkaqet e saj.

Book author Kate Bennet theorizes Melania's 'I really don't care, do u' jacket was aimed at Ivanka

‘Udhëtimet ishin, sipas një burimi, ngushëllim për Melania, që mendonte se Ivanka po pushtonte tufën e saj,’ shkruan Bennet, sipas New York Times, i cili mori një kopje të biografisë./Indeksonline/

The book claims Melania Trump and Ivanka Trump - seen in the Oval Office in February 2017 - have feuded