09:25 / E Diele, 04 Qershor 2023 / shkelqim osmanaj

Melinda e Bardhi të shpejt si ‘’Ferrari’’, prekin milionëshin e parë

Rep artistja, Melinda Ademi dhe Bardhi, kanë publikuar para një ditë publikuan këngën ‘’Ferrari’’.

Këngë që po pëlqehet shumë nga publiku, ku për më një ditë ka grumbulluar 1 milion klikime në platformën Youtube.

Ky është bashkëpunimi i parë mes dy këngëtarëve, ndërsa po rezulton të jetë mjaftë i suksesshëm dhe të shndërrohet në hit. /IndeksOnline/