22:48 / E Shtunë, 04 Prill 2020 / indeksADMonline

Menaxheri i Taynës, pas lirimit nga konvikti: Kerkush nuk m’tha “Urime diplomimi”

Pas 14 ditëve në karantinë në Qendrën e Studentëve në Prishtinë, menaxheri i Taynes, Rinor Hykolli dhe të tjerët janë liruar për në shtëpi.

Qëndrimi i tij dhe i Robert Berishës në konvikt, është përfolur mjaft shumë.

Tani, Rinori flet pas karantinimit ku tha se kërkush nuk ia ka uruar diplomimin.

“Kerkush sum tha Urime diplomimi”, ka shkruar ai./Indeksonline/