19:52 / E Hënë, 09 Tetor 2017 / indeksADMonline

Mercedesi prezanton SUV-in e ri (Foto)

Mercedesi i ka shtuar një makinë të re koleksionit të tij GLS SUV.

Automjeti i ri do të arrijë nëpër sallonet europiane në shkurt të vitit 2018.

Mercedesi po përpiqet shumë vitet e fundit që GLS-ja të arrijë nivelet e Range Roverit dhe me luksin që shihet në brendësi të kësaj makine duket se qëllimi po arrihet./tch