15:59 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Nuk ka më inate mes Selenës dhe Bellas (Foto)

Shumë fansa menduan se mes tyre pati mjaft inate pasi të dyja ishin të lidhura me The Weeknd. por Bella Hadid tregon se nuk ka asgjë, por vetëm mbështetje për Selena Gomez.

 Modelja 21-vjeçare ka pëlqyer një foto të këngëtares 25-vjeçare të postuar nga agjencia e saj e modelingut, IMG në Instagram.

Përplasjet në rrjetet sociale filluan kur Selena nisi të takohet me ish-in e Bella, The Weeknd, emri i vërtetë i të cilit është Abel Tesfaye, dhe motra e Gigi u përgjigj duke mos e ndjekur më Selenën në Instagram. Kjo solli dhe reagimin e çiftit të sapolodhur, duke prerë çdo lidhje mes Bella, Selena dhe The Weeknd në rrjetet sociale.

Muajin e kaluar Selena dhe The Weknd u ndanë, dhe këngëtari kanadez nuk e ndiqte më në Instagram yllin e Disney, miqtë dhe familjen e saj. Ata të dy u lidhën për 10 muaj.

Image result for bella hadid selena gomez