75 Mall Live Search
22:04 / E Premte, 16 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Mësohet mosha e viktimave të aksidentit në Mramor

Agron Shala 22 vjeçar, Arife Shala 88 vjeçare dhe Elfete Rashiti 65 vjeçare janë viktimat e aksidentit në Mramor.

Nga ky aksident tragjik me lëndime serioze ka mbetur edhe Osman Shala, 65 vjeçar që është në gjendje kritike, mëson  Indeksonline.

Trupat e viktimave janë dërguar para pak minutash në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

Ndërsa, ambasadorja turke në Kosovë vazhdon të jetë në QKUK ku po trajtohet./Indeksonline/

Temat: