15:21 / E Hënë, 20 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Mësoni çfarë do të jetë IN në vitin 2018! Pasurojeni garderoben me këto gjëra

A do të ishte shumë herët të flisnim për trended e vitit 2018? Të flasësh për modën nuk është asnjëherë keq, ndaj Living do të ndajë me ju fotogalerinë e mëposhtme e cila përmbledh tendencat In të vitit 2018 dhe tendencat që do të zhduken pa lënë gjurmë !

IN
1.Xixat (Duke filluar nga këmbët e deri tek makeup-i i fytyrës)
2.Kostumet një ngjyrëshe të qepura

3.Aksesorët e bardhë
4.Xhaketat me vata për të theksuar këtë pjesë të trupit

5.Pardesytë klasike
6.Ngjyrat pastel
OUT
1.Pantallonat e gjera MAxiSize
2.Bluzat me shpatullat zbuluar

3.Choker (varëset e faqes)
4.Stili Boho Chic nuk do të jetë protagonist në vitin 2018

5.Çantat në stilin e kovës
6.Xhaketat Bomber (të fryra)