23:18 / E Martë, 30 Qershor 2020 / indeksADMonline

Messi e mposhtë Oblakun, shënon penaltin me stilin ‘panenka’

Barcelona përsëri ka kaluar në epërsi kundër Atletico Madrid.

Kësaj radhe në skenë doli kapiteni i katalunasve, Lionel Messi, transmeton Indeksonline.

Në minutën e 50-të, referi dhe një penalti për Barcelonën, të cilën me stilin ‘panenka’ e konkretizoi Lionel Messi.

Katalunasit duhet të fitojnë sonte nëse duan të jenë në garë për titull./Indeksonline/