21:33 / E Premte, 23 Korrik 2021 / Ç.Q

Messi kundër Ronaldos me 8 gusht

Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo do të jenë ehde njëherë kundërshtarë në fushë.

Me 8 gushtë, Barcelona dhe Juventusi do të luajnë kundër njëra-tjetërës, transmeton Indeksonline.

Kjo ndeshje është miqësore e turneut “Johan Gamper” dhe zhvillohet në stadiumin “Camp Nou”.

Messi dhe Ronaldo cilësohen si dy futbollistët më të mirë në histori të futbollit./Indeksonline/