19:25 / E Shtunë, 23 Mars 2019

Messi lë Argjentinën para kohe, kthehet në Barcelonë

Lionel Messi ka lëshuar kampin stërvitor të Argjentinës në Madrid dhe u kthye në Barcelonë këtë të shtune.

Messi është parë mjaft i pakënaqur pas humbjes ndaj Venezuelës.

Sipas raportit mjekësor të lëshuar nga AFA natën e së premtes, ylli argjentinas nuk do të jetë pjesë e grupit për ndeshjen e radhës, pasi ka një “ri-absorbim të dhimbjeve bilaterale pubike”. /IndeksOnline/

Mos i humb