17:24 / E Premte, 23 Korrik 2021 / Ç.Q

“Mi Amor” e Dhuratës dhe Noizyt e kap shifrën e 1 milion shikimeve edne pa i bërë 24 orë

Bashkëpunimi i Dhurata Dorës dhe Noizyt po del të jetë i suksesshëm.

Dyshja mbrëmë pas mesnate, në ora 00:00 publikoi këngën “Mi Amor”, transmeton Indeksonline.

Pas 17 orëve, kënga ka arritur të kaloj shifrën e 1 milion klikimeve.

Producentë e kësaj kënge janë Jugglerz dhe Panda music. Teksti është shkruar nga Noizy dhe Dhurata Dora.

Kurse, videoklipi është realizuar nga “Entermedia”./Indeksonline/