16:58 / E Shtunë, 12 Janar 2019

Mia Khalifa e bën për “5 pare” Matteo Guendouzin gjatë ndeshjës West Ham – Arsenal

West Ham siguroi fitoren e tyre të parë në shtëpi kundër Arsenalit pas plot 13 vitesh, këtë të shtune.

Në këtë ndeshje ishte një mysafire e vecantë e cila duket të ketë shijuar ndeshjën e parë në futboll. Ajo ishte ish pornostarja e ‘Pornhub’, Mia Khalifa, e cila mbështet West Hamin për shkak të dashurisë së saj për Green Street.

Kjo ishte një ditë e mrekullueshme për tifozët e West Ham, por në vend që të lavdëronte ekipin e saj, Khalifa vendosi të publikoi një ‘cicërimë’ në Twittër duke “shkatërruar” mesfushorin e Arsenalit, Matteto Guendouzi, derisa ndeshja po zhvillohej.

Khalifas sic dukej nuk i pëlqenin simulimet e mesfushorit të Arsenalit dhe kjo bëri që pornostarja ta ofendoj atë, duke e quajtur p*…!

“Je një p*… Matteo Guendouzi. Më shpesh të kam parë ty duke u shtrirë në këtë ndeshje sesa që kam bërë unë në vitin 2014”, ka shkruaj ajo.

Guendouzi ende nuk i është përgjigjur postimi të Khalifas në Twitter, por sigurisht pritet që të bëj së shpejti një gjë të tillë. /IndeksOnline/