16:44 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Mihrie Braha votoi, dukej si ‘bonbon’ (Foto)

Këngëtarja e mirënjohur, Mihrie Braha ka kryer obligimin e saj qytetar.

Ajo ka bërë një paraqitje në llogarinë e saj në Instagram, shkruan Indeksonline.

E kombinuar dhe e veshur me shumë stil, ajo duket si mos më mirë./Indeksonline/