11:03 / E Martë, 01 Dhjetor 2020 / M. M

Mihrija mashtron fansat/ Rrudhat i mbulon me photoshop .. por kështu duket në të vërtetë!

Këngëtarja e njohur, Mihrije Braha, ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

E veshur me shumë stil, ajo duket për bukuri, shkruan IndeksOnline.

Por, Mihrija dukshëm po mundohet t’i fshehë rrudhat që i janë krijuar si pasojë e moshës.

Ka kohë që ajo kënaqet duke përdorur efekte të ndryshme të photoshop-it, kjo për t’u dukur sa më bukur përballë fansave të saj.

Ndryshe, Mihrija është 53 vjeçe dhe po mbahet në formë të mirë. /IndeksOnline/