18:49 / E Diele, 24 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Mihrija publikon fotografi provokuese për fundvit por fansat.. (Foto)

Këngëtarja e njohur, Mihrije Braha ka vazhduar “traditën” e fotografive të fundvitit por këtë herë pa Naimin.

Ajo sot ka publikuar një të tillë ku shfaqet e mbuluar vetëm me një batanije ngjyrë të kuqe teksa pozon para bredhit të rregulluar për festa.

Image result for mihrije braha dhe naim abazi

Ajo dukej shumë provokative me këtë pamje por një gjë e tillë nuk u prit mirë nga fansat e saj, shumë prej të cilëve e kritikuan duke e konsideruar një pozë të tillë jo adekuate për moshën e saj.

Image result for mihrije braha

Por këngëtarja e shumë dekadave duket se nuk e ka problem pasi që fotografi të tilla provokuese poston kohë pas kohë në rrjetet sociale./Indeksonline/

Temat: