17:44 / E Premte, 02 Mars 2018 / indeksADMonline

Mihrije Braha me kollare e këpucë në mes të borës (Foto)

Mihrije Braha është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka kohë që është në skenë.

Duket se Mihrija ka qejf shumë edhe rrjetet sociale, pasi që shumë shpesh po publikon imazhe nga aty shkruan Indeksonline.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh ku shfaqet veshur me një kostum të zi, kollare dhe këpucë në mes të borës.

Duket se koha e keqe nuk i pengon Mihrijes të mbath këpucë dhe për më tepër të ecë në borë./Indeksonline/