15:02 / E Mërkurë, 08 Korrik 2020

Mike dhe modele, bukuroshet shqiptare duken si binjake!

Adrola Dushi dhe Kristina Baki hyjnë në mesin e femrave më seksi shqiptare e këtë e kanë dëshmuar edhe së fundi.

Me një fotosesion të realizuar nga fotografja e njohur, Fioralba Kryemadhi, dy modelet e famshme vijnë unike, seksi dhe kaq të ngjashme  me njëra-tjetrën.

Të veshura në fustane me ngjyrë të verdhë i cili ua vinte në pah trupin joshëse, Adrola dhe Kristina dukeshin si binjake.

Vajzat bukuroshe rrezatonin  nga bukuria, teksa dukeshin përplot pozitivitet.

Ndërkohë, kujtojmë që Adrola dhe Kristina në jetën e përditshme janë mikesha të pandashme./Indeksonline/

Mos i humb