08:29 / E Enjte, 13 Gusht 2020

Milionerja 23 vjeçare punët n’terezi, çdo herë duket për bukuri!

Modelja e famshme, Kylie Jenner duket në formë të shkëlqyer.

Derisa ka pozuar në një fustan me ngjyra të larmishme i punuar me plotë përkushtim, ajo duket kaq perfekte- shkruan IndeksOnline.

23 vjeçarja e cila është edhe nënë e një vajze aktualisht më shumë është e fokusuar tek linja e kozmetikës “Kylie Cosmetics”, biznes ky që i ka sjellë para të majme.

Për 3 vite ajo ka arritur të ndërtojë një  pasuri prej 900 milionë dollarë.

Tutje, Jenner jo rrallë herë tregon më shumë se që duhet, dhe këtë e bën me plotë krenari. /IndeksOnline/

View this post on Instagram

🌶 @voguehongkong

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

special kind of energy.

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

🖕🏼

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on