19:55 / E Martë, 04 Shkurt 2020 / indeksADMonline

Milot Rashica nga minuta e parë kundër Dortmundit

Werder Bremen luan kundër Borusia Dortmundit në ndeshjen e fazës së 1/8 të Kupës së Gjermanisë.

Nga minuta e parë për Werderin do të luaj, Milot Rashica.

Ylli i Kosovës ka shënuar pesë gola radhazi në këtë garë dhe sot synon ta thyej rekordin.

Këto janë formacionet zyrtare:

Werder Bremen:

Borusia Dortmund: