16:37 / E Hënë, 26 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Mimoza Shkodra kujton kohën kur ishte zeshkane, kaq shumë ka ndryshuar

Mimoza Shkodra sot është një nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo krahas projekteve muzikore kujdeset shumë edhe për paraqitjen fizike, shkruan Indeksonline.

Por, ndonëse jemi mësuar që këngëtaren të shohim si bionde ajo para shumë vitesh dukej shumë më ndryshe.

Në disa imazhe që Mimoza ka publikuar në rrjetet sociale, ka risjellur fotografi e para pesë viteve kur ajo ishte zeshkane dhe dukej komplet më ndryshe se sot.

Ndryshe, para disa ditësh ajo ka publikuar projektin e ri “Mu ma le fajin”./Indeksonline/