18:31 / E Shtunë, 04 Korrik 2020

Ministrja Haradinaj e kompletuar me familje, e quan kohe të çmueshme praninë pranë burrit e fëmijëve

Ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj – Stublla, ditën e shtunë e ka kaluar pranë fëmijëve të saj dhe bashkëshortit.

Ajo këtë kohë e ka quajtur të çmueshme.

Haradinaj – Stublla duket mjaft në formë të mirë dhe e lumtur pranë familjes së saj./IndeksOnline/

Mos i humb