16:30 / E Shtunë, 06 Qershor 2020

Ministri Zemaj merr vendime të reja për Covid-19

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj sot në ora 18:30 do të mbaj një konferencë për media, shkruan IndeksOnline.

Sipas njoftimit, ministri do të flas lidhur me pandeminë Covid-19 dhe vendimet e reja rreth menaxhimit të situatës me virusin corona.

Konferenca mbahet në MSh, sot më 6 qershor 2020, duke filuar nga ora 18:30./IndeksOnline/