19:53 / E Hënë, 30 Nëntor 2020 / Ç.Q

“Mirë se vjen në Premier Ligë” – Van de Beek tregon gjendjen e këmbës së tij pas ndeshjes me Southamptonin

Mesfushori i Manchester United, Donny van de Beek ka treguar se çka është të luash në Premier Ligë pas ndeshjes me Southamptonin dje.

De Beek ka publikuar një fotografi të këmbës së tij të ënjtur dhe ka shkruar: “Mirë se vjen në Premier Ligë”, transmeton Indeksonline.

Edhe psë këmbën në gjendje jo të mirë, holandezi pati një paraqitje shumë të mirë kundër Southamptonit, ku skuadra e tij arriti të shënoj fitore 2:3. /Indeksonline/

Të fundit