22:46 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Miriami tregon një sekret: Edhe Amelia do të marrë pjesë.. (Foto)

Këngëtarja e njohur Miriam Cani ka qenë e ftuar në emisionin e radhës në “Top Shoë Magazine” ku ka folur rreth projekteve dhe kilipit të saj të ri të titulluar “Meteor”.

Image result for miriam cani meteor

Ajo ka thënë se e njëjta këngë pra, “Meteor” do të vi edhe në anglisht, shkruan Indeksonline.

Miriami po ashtu nuk e ka mohuar pyetjen se a do të marrë pjesë Amelia në kilipin e këngës së re të saj dhe Albanit.

Image result for miriam cani meteor

“Është bashkëpunimi më I rëndësishëm në karrierën tonë dhe më i sinqerti” ka thënë Miriami./Indeksonline/