14:32 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

Modeli i ri i telefonit për Kampionatin Botëror

FIFA dhe kompania e njohur kineze Vivo kanë njoftuar bashkëpunimin e tyre për dy garat ëorld Cup në Rusi dhe Katar.

Vivo X20 FIFA ëorld Cup Editon tashmë e kemi parë, pasi është lansuar në dhjetor të vitit të kaluar, ndërsa tani është shfaqur pasardhësi i tij – Vivo X21 UD. Smartfoni kinez do të arrijë me dy ngjyra, të kaltër dhe të kuqe.

Ky telefon do të ketë procesor Snapdragon 660 dhe 6 GB RAM memorie dhe 128 GB memorie të brendshme.Çmimi fillestar i tij do të jetë 460 euro./Indeksonline/

Temat: