14:37 / E Diele, 12 Korrik 2020

Modelja aksidentalisht publikon fotografinë gjysmë e zhveshur!

Pamela Anderson njihet për paraqitjet provokuese në rrjete sociale, në të cilat në të shumtën e rasteve shfaqet lakuriq.

Ajo së fundi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën i kishte mbuluar pjesët intime me çarçaf.

Komentet dhe pëlqimet e ndjekësve nuk munguan në këtë imazh të Pamelës, mes tyre edhe kritika për ekspozimin e tepruar. Por, ajo u pendua dhe këtë fotografi e fshiu pak minuta pasi që e postoi. /IndeksOnline/

Mos i humb