09:16 / E Shtunë, 26 Tetor 2019 / indeksADMonline

Modelja e famshme e thjeshtë në fotosesionin e ri, duket pehri

Emily Ratajkowska është krahas elegancës së saj, shpesh herë paraqitet e thjeshtë dhe vë në dukje bukurinë e saj natyrale.

Modelja 28 vjeçare realizoj një fotosesion të ri teksa u shfaq më e thjeshtë se kurrë në një palë xhinse të kombinuara me bluzë ngjyrë blu të lehtë, shkruan Indeksonline.

Emily kompletoj dukjen me grim të lehtë dhe flokë të lëshuara, ndërsa padyshim dukej joshëse dhe tërë shkëlqim.

Ndryshe, ajo vitin e kaluar kurorëzoj dashurinë  saj me  Sebastian Bear McClard./Indeksonline/