01:11 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Modelja e famshme ndahet nga Victoria’s Secret (Foto)

Supermodelja e famshme, Alessandra Ambrosia ka parakaluar për të fundit herë si pjesë e Victoria’s Secret.

Modelja braziliane ka konfirmuar se ajo i ka dhënë fund bashkëpunimit me Victoria’s Secret pas 17 viteve, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

36 vjeçarja seksi ishte bashkuar me kompaninë e famshme kur ajo ishte vetëm 19 vjeçare, teksa ka paralajmëruar se ajo dëshiron t’I përkushtohet jetës familjare dhe dy fëmijëve të saj Anja 9 vjeçare dhe Noah 5 vjeçar./Indeksonline/