23:40 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Modelja e famshme nxit imagjinatë, në bikini duket ‘zjarr’

Modelja e famshme, Demi Rose ka treguar edhe një herë pikat e saj të forta.

Demi këtë herë ka realizuara një fotosesion tejet të ‘nxehtë’ e veshur vetëm në bikini të kombinuar me një rrjete të zezë.

24 vjeçarja tregoj linjat ‘bombastike’ në disa poza mjaft provokuese.

Ajo dukej seksi, atraktive dhe më në formë se asnjëherë më parë.

Demi mori mijëra komente dhe pëlqime nga adhuruesit e saj në Instagam ku ndiqet nga më shumë se 10 milionë persona./Indeksonline/