13:45 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Modelja e famshme pozon me barkun e fryrë! Sa hije që i paska (Foto)

Modelja e njohur belge Rose Bertram është në pritje të fëmijës së saj të parë. Ajo ka vite që është në lidhje me futbollistin Gregory van der Wiel, ndërsa janë një nga çiftit më të dashura dhe më të njohura në botë, shkruan Indeksonline.

Rose së fundmi ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social Instagram ku e ka ekspozuar barkun e fryrë. E shtatzënia vetëm sa e ka zbukuruar atë./Indeksonline/