16:42 / E Hënë, 20 Maj 2019

Modelja e famshme pozon për ‘Versace’, vjen me një stil më ndryshe

Është një nga supermodelet më të famshme dhe më të kërkuara në botë është padyshim edhe modelja ruse, Irina Shayk .

33 vjeçarja së fundi ka pozuar për markën e njohur ‘Versace’ teksa u shfaq me një stil më ndryshe, shkruan Indeksonline.


Me një grim të theksuar, syze dhe shami të vendosur në kokë, modelja ishte pothuajse e vështirë të njihet.


Ndryshe, Irina përveç një karriere të suksesshme asaj i ka ecur mbarë edhe në jetën private, modelja është në lidhje me aktorin Bradley Cooper që nga viti 2015 me të cilin ka një vajzë./Indeksonline/