17:00 / E Diele, 24 Shtator 2023 / AR

Modelja e famshme tregon mega penthouse-in e saj (foto)

Penthouse dykatëshe e modeles Chiara Ferragni dhe reperit Fedez pothuajse ka përfunduar.

Familja katër anëtarëshe po përgatitet për t’u zhvendosur dhe publikuan pamje të reja për shtëpinë e tyre luksoze, transmeton Indeksonline.

Gëzimi është i madh: shtëpia e re e Chiara Ferragni-t ka përfunduar.

Për familjen e tyre, një shtëpi e re do të thotë edhe një kafshë e re. 

Ata kanë një qenush të ri prej disa ditësh ku duken të kompletuar me të./Indeksonline/

Për familjen, një shtëpi e re do të thotë edhe një kafshë e re.  Në fund të korrikut, bulldogu i Chiarës, Matilda, vdiq në moshën 13-vjeçare.  Prej disa ditësh ata kanë pranë vetes retrieverin e artë Paloma.

Dushi i madh vjen me një vend.
Vajza Vittoria ka banjën e saj rozë të lehtë me thekse mermeri.
Nga ana tjetër, banjo e Son Leone është tërësisht prej mermeri me një dysheme të errët.
Katet e sipërme dhe të poshtme të shtëpisë janë të lidhura me një shkallë spirale.
Nga ballkoni keni një pamje të mrekullueshme të lagjes Citylife në Milano.
Ajo tregon me krenari pamjet e shtëpisë në lagjen Citylife të Milanos.  Dhoma e ngrënies bie në sy me një dysheme dyngjyrësh.  Modeli në dru të kujton një diell.
Salla e ndenjes ka nje oxhak modern, dritare te medha dhe nje dysheme te lehte prej druri.
Banjo është e dekoruar me tone mermeri kafe dhe ka një vaskë të lirë.
Dushi i madh vjen me një vend.