22:10 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Modelja e famshme zbërthen fustanin dhe provokon

Bella Hadid ka sjellur pozën e radhës provokuese.

E njohur për fotografitë e që komentohen shumë në mediat rozë, e tillë ishte edhe kjo e fundit, shkruan Indeksonline.

Modelja italiane ka pozuar para palyerës teksa ka provokuar duke zbërthyer fustani. 35 vjeçarja e cila ka më shumë se 8.9 milionë  ndjekës dukej goxha seksi.

Kujtojmë që Bella është një nga femrat më të njohura në Itali, ajo është e martuar dhe ka një djalë./Indeksonline/