20:00 / E Diele, 29 Prill 2018 / indeksADMonline

Modelja e Instagramit paditet për “keqpërdorim seksual” ndaj qenit (Video)

Një modele e Instagramit e cila është paditur për gjoja se ka ngjallur seksualisht një qen gjatë një set fotografish, ka t hënë se ajo është viktimë.

Deyana Mounira postoi në internet një video të xhirimeve Poolside, ku shihet ajo teksa vallëzon me qenin Hef.

Ajo thotë se ajo është paditur nga Tony Toutouni, pronar i qenit, i  cili pretendoi se ajo “abuzoi” seksualisht me qenin duke ia prekur edhe organet gjenitale, transmeton Indeksonline.

Instagram model sued for ‘sexually arousing dog’ says owner Tony Toutouni urged pooch to ‘f*** her’

Toutoni thotë se Mounira filloi të luante me Hef; duke i ngjallur Hefit epshe seksuale pasi, siç thotë ai, ajo edhe ka luajtur me organet e tij gjenitale dhe e ka masturbuar atë.

Por, modelja këmbëngul se ishte pronari i Hef-it, Toutoni, i cili e ngacmonte atë seksualisht duke e inkurajuar qenin e tij./Indeksonline/