13:44 / E Martë, 16 Janar 2018

Modelja e njohur ju lë pa mend me format trupore (Foto)

Jasmine Tookes është modelja e njohur amerikane e cila karrierën e saj e ka filluar në moshë shumë të re.

Ajo ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim shumë në formë dhe të bukur në fotosesionin e saj.

Image result for Jasmine Tookes

Jesmin meritat për format trupore ia atribuon aktiviteteve fizikë që në fëmijëri e sidomos volejbollit.

Ajo tash është 26 vjeçare dhe konsiderohet si një nga modelet më të bukur të Victoria Secret./Indeksonline/