19:07 / E Shtunë, 12 Janar 2019

Modelja e njohur ndjek trendin e fundit, ndryshon pamjen

Të gjitha femrat e njohura janë të dhëna pas ndjekjes dhe sjelljes së trendëve të reja të modës.

Ngjyra ‘pink’ e flokëve së fundi është shëndërruar në modë dh këtë tënd po e ndjekin shumë emra të njohur, shkruan Indeksoline.

E fundit që iu ka bashkuar këtij trendi të flokëve është edhe modelja e njohur, Hailey Baldwin.

Bashkëshortja e këngëtarit, Justin Bieber është parë në Los Angjelos me dukjen e re e cila i shkonte shumë.

22 vjeçarja kombinojë flokët me një veshje të thjeshtë dhe sportive derisa dukej për mrekulli.

Hailey ishte e shoqëruar nga Justin, çifti së fundi janë në kërkim të një shtëpie luksoze ku do të fillojnë jetën së bashku./Indeksonline/