19:14 / E Shtunë, 23 Mars 2019

Modelja e njohur, nga bionde shëndërrohet në zeshkane të parezistueshme

Modelja e njohur, Jojo Babie nxit imagjinatën dhe kureshtjen me çdo postim që bënë.

Por, këtë herë ajo ka befasuar me ndryshimin që ka bërë në dukjen e saj fizike, shkruan Indeksonline.

Modelja amerikane nga nja bionde seksi është shëndërruar në bionde të parezistueshme.

Ajo ka publikuar një imazh teksa shihet me flokë të shkurta me ngjyrë të zezë derisa nuk harroi të ekspozonte gjoksin ‘bombastik’ në një bluzë ngjyrë rozë./Indeksonline/