17:22 / E Hënë, 20 Maj 2019

Modelja e njohur sjell një tjetër imazh provokues nga pushimet

Modelja e njohur, Daphne Joy ka qëndruar së fundi në ishullin grek, Santorini.

 32 vjeçarja nga atje ka sjellur imazhe të ndryshme provokuese që në fokus kishin fizikun e saj të përkryer, shkruan Indeksonline.

 Edhe imazhi i radhës nuk ishte më ndryshe, e veshur në një kombinim në të bardha, modelja seksi u shfaq në super formë.

 Daphne dukej joshëse atraktive dhe natyrisht mori komente pozitive për dukjen e saj nga ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram.

 Ndërkohë kujtojmë që Daphne është nënë beqare e një djali./Indeksonline/