20:42 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Modelja e njohur zbërthen xhaketën dhe i tregon të gjitha

Ajo është e njohur pikërisht për shkak të zhveshjes së tepruar, madje ajo ka deklaruar se më mirë ndihet kur është pa rroba se me to.

E, modelja e njohur, Emily Ratajkowski edhe së fundi ka realizuar një fotosesion me pak rroba në trup, shkruan Indeksonline.

Ajo shihet e veshur në një kostum elegant me ngjyrë të zezë, teksa nuk ka hezituar të zbërthej xhaketën për të provokuar me gjoksin seksi.

27 vjeçarja u paraqit tejet joshëse para 24.6 milionë ndjekësit e saj në ‘Instagram’./Indeksonline/