23:43 / E Mërkurë, 20 Janar 2021 / R

Modelja kosovare shfaq linjat trupore

Arbenita Ismajli edhe njëherë ka marrë vëmendjen me paraqitjen fizike.

E veshur me një bodysuit me ngjyrë të zezë ka venë në pah belin dhe këmbët e bukura.

Ajo ka perfeksionuar dukjen me makijazh të errët, flokët e kapura teksa ka pozuar.