12:56 / E Enjte, 02 Korrik 2020 / indeksADMonline

Modelja me famë botërore, shijon peisazhin e bukur

Modelja e njohur me famë botërore, Ashley Graham, njihet për linjat e saj trupore (XXL) e që nuk heziton t’i ekspozojë.

Ajo nuk heziton që t’i ekspozojë linjat e saj trupore në paraqitjet që bën nëpër rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur vetëm me një pallto derisa po shijonte një peizazh të bukur natyre.

Kujtojmë që Ashley është një personazh mjaft atraktiv dhe i ndjekur nëpër rrjetet sociale. /Indeksonline/