23:57 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Modelja që në të shumtën e rasteve pozon pa të brendshme!

Modelja e famshme, Demi Rose ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

E veshur me një fustan të zi, ajo padyshim që duket në formë të përkryer, shkruan Indeksonline.

Edhe këtë herë nuk kishin se si të mos mungonin provokimet nga ana e saj.

Rose në të shumtën e rasteve shfaqet pa sytjena dhe kjo gjë duket se e bën të ndihet mirë. /Indeksonline/

Mos i humb