15:26 / E Mërkurë, 14 Gusht 2019

Modelja shqiptare e tepron, hap këmbët dhe provokon

Ajo është e njohur për imazhet super seksi që ndan me ndjekësit në Instagram.

Françeska Jaçes i pëlqen të ketë sa më pak rroba në trup dhe çdo herë sjell imazhe që nxisin imagjinatën e gjinisë së kundërt, shkruan Indeksonline.

Modelja e njohur shqiptare edhe në fotografinë që hodhi së fundi nuk do shumë koment.

Fraçeska po kalon kohë më të bukur në pushime dhe nuk harroi ta tregonte këtë edhe në postimin e fundit.

E veshur në bikini, ajo zbuloj pikat e saj të forta me të cilat impresionon çdo herë./Indeksonline/