22:23 / E Martë, 17 Shtator 2019

Modelja shqiptare ‘ngrit temperaturat’ në Barcelonë

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi jo rastësisht është një nga modelet më të përfolura, shkruan Indeksonline.

Ajo falë bukurisë dhe fizikut të saj ka arritur suksese të mëdha në fushën e modelimit, madje edhe në arenën ndërkombëtare.

Së fundmi ajo ka pozuar në qytetin e Barcelonës ku ka vënë në pah të pasmet duke ngacmuar imagjinatën e fansave.

Kujtojmë që pak kohë më parë Oriola kishte pozuar për markën e njohur ‘Guess’. /Indeksonline/