00:08 / E Hënë, 14 Tetor 2019

Modelja shqiptare thotë se ajo dhe burri i saj izraelit po bëjnë fëmijë të bukur së bashku

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar një fotografi të përbashkët me burrin e saj dhe dy vajzat, shkruan Indeksonline.

Modelja e famshme me prejardhje shqiptare, Emina Çunmulaj duket se po kalon një jetë të mirë bashkëshortore.

“Ne kemi bërë fëmijë të bukur së bashku”, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar në llogarinë e saj në Instagram. /Indeksonline/