17:32 / E Mërkurë, 19 Qershor 2019

Moderatorja shqiptare kaq joshëse nga pushimet, vë në pah linjat!

Moderatorja shqiptare, Kiara Tito ka filluar pushimet verore.

Në këto ditë të nxehta, ajo nuk ka lënë anash ekspozimin e fizikut të saj të përkryer në veshje provokuese, shkruan Indeksonline

Prezantuesja u paraqit në një veshje në të shkurt teksa në sy binin këmbët e saj të gjata dhe seksi. Derisa dukej atraktive dhe tërë shkëlqim.

Ndryshe, Kiara së fundi mori pjesë në videoklipin e Butrin Imeri ‘Hajt Hajt’ me të cilin kohë më parë u tha që ishin në lidhje. /Indeksonline/