12:38 / E Hënë, 25 Maj 2020

Moderatorja shqiptare merr vëmendjen me paraqitjen e fundit

Balerina dhe moderatorja shqiptare Alba Hoxha, është një personazh mjaft i dashur dhe atraktiv për publikun shqiptar.

Ajo në shumë raste është përfolur për paraqitjet e saj gjatë prezantimit të motit, derisa bukuria dhe format e saj trupore kanë  bërë që ajo të  jetë mjaft atraktive për tu ndjekur nga publiku edhe nëpër rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

“E nisëm ditën me buzëqeshje”, ka qenë mbishkrimi në fotografinë e fundit që e ka publikuar.

Edhe në këtë paraqitje ajo ka vënë në pah bukurinë që e karakterizon si dhe linjat trupore në formën më të mirë. /IndeksOnline/

Mos i humb