21:30 / E Martë, 17 Shtator 2019

Moderatorja shqiptare nuk i zhgënjen fansat me paraqitjen e fundit

Moderatorja e njohur shqiptare Xhemi Shehu  është një fytyrë mjaft e dashur dhe e njohur  për publikun shqiptar, kjo për shkak të emisioneve të ndryshme që ajo ka drejtuar, shkruan Indeksonline.

Ajo herë pas here shfaqet nëpër mediat sociale me anë të fotografive të ndryshme për fansat e saj.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi kur është shfaqur në një fotografi ku vë theksin tek fytyra, duke u paraqitur në një formë mjaft të mirë. /Indeksonline/